Cennik stron internetowych

Polecane! - Zobacz co najczęściej wybierają nasi klienci.

Każdy pakiet może zostać indywidualnie zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb klienta.

Web-CMS

Strona firmowa, zaawansowany serwis zawierając wszystkie niezbędne funkcje - wersje językowe, galerie, aktualności, rozbudowane menu np: dynamiczne lub rozwijalne. Zdjęcia grafika i animacje, wszystko na życzenie klienta.

Przykładowa cena: 1 800 zł

Web-CMS, więcej informacji....

Web-Center

Doskonała reklama twojej firmy w internecie. Strona firmowa zawierająca logo firmy, adres zwykły + elektroniczny, rozbudowane menu z dostępem do siedmiu podstron, treść merytoryczna na podstronach.

Przykładowa cena: 900 zł

Web-Center, więcej informacji....

Web-Card

Wizytówka na każdą kieszeń, to ciekawe rozwiązanie na tanią reklamę w Internecie. Jedna strona zawierająca logo firmy, adres zwykły i elektroniczny, dodatkowo zdjęcia lub grafika, prezentacja adresu na mapie.

Przykładowa cena: 250 zł / rok

Web-Card, więcej informacji....

Web-Start

Strona - wizytówka zawierająca prezentacje firmy i jej ofertę. Możliwość wprowadzenia do 3 podstron (np. O firmie, Oferta, Kontakt). Dodatkowo logo firmy, adres zwykły, elektroniczny

Przykładowa cena: 450 zł / rok

Web-Start, więcej informacji....

Web-Portal

Rozbudowany serwis z systemem zarządzania treścią Web-CMS, ponad 10 stron, podzielony tematycznie. Wersje językowe, zdjęcia, grafika, na podstronach, dodatkowo animacja w części stałej strony. Możliwość edycji merytorycznej każdej ze stron.

Przykładowa cena: 2 500 zł

Web-Portal, więcej informacji....

Web-eCommerce

Wirtualna sprzedaż twoich produktów. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie umożliwiające w łatwy i przyjazny sposób prowadzenie sklepu internetowego. Web eCommerce sklep internetowy: pełna obsługa z poziomu przeglądarki, zabezpieczenia ssl, wsparcie techniczne, inne na zamówienie klienta.

Dzięki naszemu programowi już dziś możesz zacząć sprzedawać swoje produkty w Internecie i dotrzeć tym samym do zupełnie nowej grupy klientów.

Przykładowa cena: 3 500 zł

Web-Portal, więcej informacji....

Dodatki do stron www w systemie Web-CMS

Web-Mailing

Web-Mailing to profesjonalne narzędzie, które ma na celu uproszczenie wysyłki seryjnej korespondencji e-mail. Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że rozesłanie wiadomości i ofert do dowolnej liczby osób może odbyć się za pomocą jednego kliknięcia!

Przykładowa cena: 500 zł

WebMailing, więcej informacji....

Web-Blog

Jeśli potrzebujesz na swojej stronie pisać artykuły lub aktualności w postaci bloga to nasz system jest doskonały rozwiązaniem. Szybka instalacja i konfiguracja pozwoli dostosować wyświetlanie komentarzy i publikacji wpisów.

Przykładowa cena: 1 200 zł

WebBlog, więcej informacji....

Web-Forum

Jeśli chcesz na swojej stronie zmieścić forum to polecamy system WebForum. Proste narzędzie do masowej wypowiedzi i komentarzy.

Przykładowa cena: 1 200 zł

WebForum, więcej informacji....

Web-News

Jeśli chcesz na swojej stronie zamieszczać aktualności i wydarzenia to polecamy system Web-News

Przykładowa cena: 500 zł

WebNews, więcej informacji....

Dodatki do stron www

Atrakcyjne dodatki do twojej witryny.

Banery technika flash lub gif animowany cena: 250 zł
Logo firmy cena od: 250 zł
Formularze cena: od 70 zł
Statystyki i sondy cena: 90 zł
Księga gości cena: 60 zł
Chat, aukcje cena do uzgodnienia

Wykonanie strony w WordPress. System do publikacji artykułów, blog.
Wykonany według autorskiego projektu graficznego cena: 900 zł.

Wykonanie strony w Joomla. Dynamiczny system portalowy z system zarządzania treścią CMS.
Wykonany według autorskiego projektu graficznego cena: 900 zł.

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej.
Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Ceny stron internetowych różnią się w zależności od użytych w nich technologii. Wykonanie stron dla firm, dużych i rozbudowanych serwisów korporacyjnych, wymaga zupełnie innego podejścia, niż zakładanie strony internetowej małej działalności gospodarczej. Oferujemy projektowanie stron www w Warszawie, tworzymy profesjonalne, a przy okazji tanie serwisy www. Zamieszczony powyżej cennik stron www pozwoli zapoznać się wam z przykładowymi cenami na zrobienie strony internetowej. Każdy projekt strony internetowej jest oryginalny i wykonywany na potrzeby klienta. Oferujemy tanie serwisy www oraz opracowanie strony internetowej w krótkim czasie. Oferujemy zakup strony internetowej, polecamy profesjonalne serwisy www.