Aktualności

1...5678

Google adwords, czy pozycjonowanie?

Google adwords, czy pozycjonowanie?

Od wielu lat toczy się dyskusja na temat tego co bardziej się opłaca – Google adwords, czy może pozycjonowanie. Według nas nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy przede wszystkim od branży i od słów kluczowych pod jakimi chcę się znaleźć dana firma.

Więcej »
4Sport LAB - badania wydolnościowe

4Sport LAB - badania wydolnościowe

W sieci pojawiła się kolejna strona wykonana przez nasza firmę. Tym razem jest to serwis o tematyce sportowej, wykonany dla firmy 4Sport LAB   

Więcej »
Reklama wizualna

Reklama wizualna

W ostatnich czasach obserwuje się duże zainteresowanie reklamą outdoor'ową. Ogrodzenia, budynki, witryny itp są nimi niemalże zasypywane. Najbardziej popularne są banery reklamowe, są one zauważalne, niedrogie i proste w montażu. Należy tylko zadbać o ciekawą i przyciągającą wzrok grafikę, aby zainteresować potencjalnych klientów. Oferujemy różne podłoża winylowe, m.in. frontlight, blockout, siatka MESH. Materiały te są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr, śnieg. Drukowane metodą solwentową będą służyły jako reklama przez długi czas.

Więcej »
Google walczy ze spamem!

Google walczy ze spamem!

Od kilku tygodni w wynikach wyszukiwania (SERPACH) można zauważyć dość duże zawirowania. Niektóre strony straciły swoje pozycje, inne zaś poszły w górę. W środowisku powstały różne teorie spiskowe, wielu uważało, że jest to po prostu wynik jakiejś awarii i po kilku dniach wszystko wróci do normy, inni zaś – tak jak i my uważali, że coś jest na rzeczy.

Więcej »
Instant – nowość od Google

Instant – nowość od Google

Jak pewnie wielu z was już zauważyło Google uruchomiło swoją kolejną (tak myślimy) rewolucyjną usługę. Tym razem jest to usługa o nazwie "Instant", czyli aktualizowanie wyników w miarę wprowadzania zapytania (Real Search Time). Jak mówią specjaliści z Amerykańskiej firmy dzięki temu zaoszczędzą 3,5 sekundy na każdym wyszukiwaniu.

Więcej »

1...5678