Budowa strony internetowej dla kopalni

Laptop - strona dla kopalni

Kopalnia Jenków zajmuje się wydobyciem odkrywkowym i sprzedażą kamienia ozdobnego. Wydobywany surowiec jest poddawany odpowiedniej obróbce i segregacji. Najczęściej jest stosowany w ogrodach (do budowy skalniaków, wodospadów, oczek wodnych), wnętrzach, elewacjach jako element dekoracyjny, na zewnątrz (chodniki, podjazdy dla samochodów).
Kopalnia Jenków zgłosiła się do naszej agencji interaktywnej w celu zbudowania nowoczesnej strony internetowej, która stylem, ułożeniem treści i całościowym layoutem będzie nawiązywać do współczesnych trendów webdesignu. Projekt od strony graficznej oparliśmy o duże elementy: kwadraty, prostokąty i ramki nawiązujące kolorystycznie do logo firmy ale i do oferowanego przez firmę asortymentu – kamieni, głazów.
Na stronie zastosowaliśmy też lekkie efekty paralaxy – przesuwanie się warstw tła z różną prędkością. Strona miała nie tylko zaprezentować ofertę firmy, ale nawiązać bliższe relacje z Klientem. Dlatego w centralnym punkcie strony głównej umieściliśmy interaktywny element służący do pokazania głównych produktów kopalni. Dodatkowo zaproponowaliśmy moduł aktualności, gdzie umieszczane sąciekawe informacje z życia firmy oraz promocje lub porady dla klientów. Strona jest oczywiście responsywna więc dobrze się wyświetla na urządzeniach mobilnych typu – smartfon i tablet.

 Strona www na dużym monitorze