Powrót do kategorii

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od 2004r.
Przez tak długi okres zdobyliśmy jedno z większych doświadczeń w tym zakresie w Polsce.
Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych i sklepów internetowych oraz pozycjonowanie lokalne (pozycjonowanie w mapkach Google). Zajmujemy się kompleksowymi działaniami tak aby widoczność firmy w internecie była jak najlepsza.

 

Oferujemy:

  • pozycjonowanie stron internetowych o rozmaitej tematyce. Dotyczy to restauracji, gastronomii, hoteli, hosteli, firm produkcyjnych, transportowych, budowlanych. Również prowadzimy SEO dla branży motoryzacyjnej (np. wypożyczalnie samochodów), nieruchomości, finansowej.
  • pozycjonowanie sklepów internetowych zarówno o niewielkiej jak i dużej liczbie produktów. Prowadzimy też SEO dużych projektów e-commerce. W ramach nich możemy się zająć widocznością całego serwisu jak i skoncentrować się na pojedynczych produktach lub grupach produktowych (kategoriach).
  • pozycjonowanie lokalne głównie dla restauracji, barów, biur rachunkowych, lub mniejszych firm usługowych z branży remontowej, budowlanej. Tu koncentrujemy się na frazach obejmujących profil działalności oraz nazwy miasta, miejscowości, a także obszar terytorialny na jakim firma oferuje usługi lub skąd są ich klienci.
Każdy projekt poprzedza skrupulatna analiza często zawierająca techniczny audyt SEO. Pozycjonowanie strony z WebReklamą opiera się na dobrej relacji z klientem.

W pierwszej kolejności musimy dokonać analizy rynku, poznać konkurencję i przewagi klienta oraz cel jaki klient chce osiągnąć. Na bazie tego przechodzimy do doboru odpowiednich słów kluczowych (w tym także słów z tzw. długiego ogona) oraz ustalenia strategii pozycjonowania (uwzględniając działania wewnętrzne, zewnętrzne, contentowe). Kolejnym etapem jest analiza samej strony internetowej, po której wydajemy rekomendację dotyczącą technicznych aspektów, a także architektury treści.

Za każdym razem staramy się opracować indywidualny system pozycjonowania każdego biznesu tak, aby klient mógł osiągnąć z wysokiej pozycji w internecie jak najwięcej.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to działania powodujące wzrost pozycji adresu URL, czyli w uproszczeniu strony internetowej, w wyszukiwarkach. Do najpopularniejszej wyszukiwarki w Polsce należy Google. Badania pokazują, że nawet 97% użytkowników internetu korzysta właśnie z niej zarówno na komputerach stacjonarnych ale także na smartfonach i tabletach. To tam większość użytkowników poszukuje informacji, szuka opinii, wyszukuje produktów. Nie dziwi więc fakt, że wiele firm koncentruje się na tym aby mieć jak najlepsze pozycjonowanie stron internetowych właśnie w Google. Dotyczy to praktycznie wszystkich podmiotów i tych działających lokalnie (jak restauracje, kluby fitness, siłownie, szkoły, uczelnie, wypożyczalnie samochodów) jak i tych, których działalność głównie opiera się na internecie (sklepy internetowe, portale informacyjne, producenci i dostawcy oprogramowania SaaS).

Pozycjonowanie jest też nazywane SEO od angielskiego skrótu Search Engine Optimization czyli optymalizacja strony pod kątem silników wyszukiwarek. Jest to pewnego rodzaju uproszczenie, bo pozycjonowanie to nie tylko optymalizacja, aczkolwiek przyjęło się, że używa się tego zamiennie.

Jak długo trwa pozycjonowanie strony internetowej?
Czy szybkie pozycjonowanie strony internetowej jest możliwe?

Czas niezbędny na wypozycjonowanie strony jest zależny od wielu czynników i ciężko jest dać jednoznacznie odpowiedź. Staramy się tak dobrać strategię aby uwzględnić w niej trudność haseł oraz kwestie techniczne i contentowe strony. W przypadku nowych stron, efekty można już zobaczyć w pierwszych tygodniach pozycjonowania.

Wysokie pozycje w Google (jak je mierzymy)

Klienci, korzystając z naszych dedykowanych usług pozycjonowania stron internetowych, mają dostęp do panelu statystyk. Dzięki temu mogą na bieżąco przeglądać dane o uzyskiwanych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie strony internetowej jest zależne od wielu czynników. Głównie od wielkości serwisu internetowego, konkurencyjności fraz. Każde usługa jest wyceniana indywidualnie. Jeśli masz stronę, którą chciałbyś pozycjonować wyślij jej nam adres oraz podaj słowa kluczowe na jakie chciałbyś pozycjonować.

Zapytaj się o pozycjonowanie

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.