Hosting stron internetowych

Aby zaistnieć w sieci Internet potrzebny jest serwer wirtualny, na którym umieszczona będzie Państwa strona, oraz możliwości korzystania z własnej domeny i poczty elektronicznej.
WebReklama oferuje usługi hostingowe, oraz pośredniczy w uzyskaniu własnej domeny internetowej. W naszej ofercie znajdziesz to, co jest potrzebne, aby w pełni wykorzystać wspaniałe możliwości Internetu w codziennym zarządzaniu firmą.

Podejmując współpracę z nami otrzymacie Państwo możliwość decydowania o tym, jaką przestrzeń na serwerze w ramach konta przeznaczycie na konta e-mail oraz serwis www. Dzięki temu klienci są obsługiwani indywidualnie, kompleksowo, sprawnie i niezawodnie.
Możliwości oferowanych przez nas opcji wykraczają funkcjonalnością poza standard obecnego rynku dostawców usług hostingowych.

 

Porównanie pakietów hostingowych wraz z cenami

Hosting stron internetowych

Oferta na usługi hostingowe

Serwer WWW i FTP

Serwer WWW i FTP

Serwer www i ftp. Obsługa skryptów CGI, PHP, Perl, obsługa SSI, bezpieczny protokół SSL (e-mail i WWW). Serwer baz danych MySQL. Obsługa Front Page Extensions. Logowanie na koncie przy użyciu programu telnet lub ssh (udostępnienie powłoki shell) - opcja dodatkowa, aktywowana na życzenie klienta.

Serwer pocztowy

Serwer pocztowy

Obsługa skrzynki e-mail przy użyciu dowolnego programu pocztowego wykorzystującego protokoły POP 3 lub IMAP, możliwość sprawdzenia skrzynki e-mail z poziomu przeglądarki WWW.
Automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder), funkcja powiadamiania poprzez SMS o przychodzącej poczcie, autoryzacja poczty wychodzącej (SMTP), możliwość definiowania własnych reguł antyspamowych, pozwalających na automatyczne usuwanie niechcianej korespondencji, skaner antywirusowy, brak ograniczenia wielkości przesyłanych wiadomości, nieograniczona liczba adresów skrzynki e-mail (aliasów).

Statystyka odwiedzin stron WWW

Statystyka odwiedzin stron WWW

Zaawansowane statystyki i analizy odwiedzalności stron, liczniki wizyt.

Hosting - FAQ - najczęściej zadawane pytania
Co to jest hosting?
Hosting jest usługą świadczoną przez dostawców usług internetowych, która polega na udostępnianiu miejsca na serwerach internetowych w celu przechowywania i udostępniania plików, stron internetowych i aplikacji.
Ile kosztuje hosting?
Ceny hostingu zależą od wielu czynników. Głównym z nich jest dostępna powierzchnia dysku, liczba obsługiwanych domen, ilość baz danych, liczba kont mailowych, transfer i wiele innych. Większość firm w swoich cennikach prezentuje parametry konkretnych pakietów hostingowych wraz z cenami.
Jaki hosting będzie dobry dla mojej strony?
Wybór odpowiedniego hostingu zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj strony, oczekiwany ruch, budżet i poziom technicznej wiedzy. Jeśli masz wątpliwości co do konkretnego hostingu, to warto to skonsultować ze specjalistą ds. serwerów lub bezpośrednio w firmie hostingowej.
Czy mając hosting mogę założyć skrzynkę pocztową?
Tak, posiadając hosting, zazwyczaj możesz założyć skrzynkę pocztową powiązaną z Twoją domeną. Wiele dostawców hostingu oferuje usługi poczty elektronicznej jako część swojego pakietu hostingowego.
Dlaczego lepiej skorzystać z hostingu zamiast kupować własny serwer?
Do głównych zalet hostingu można zaliczyć przede wszystkim wysoką opłacalność finansową (klient korzysta z drogich zasobów w modelu współdzielonym, bez konieczności ich zakupu i serwisowania).
Czy hosting jest konieczny do założenia własnej strony www?
Kiedy tworzysz stronę internetową lub aplikację, musisz umieścić jej pliki na serwerze, który jest podłączony do Internetu, aby były dostępne dla użytkowników. Hosting zapewnia fizyczne lub wirtualne miejsce na serwerze, gdzie możesz przechowywać te pliki.
Jakie są rodzaje hostingu?
Istnieje wiele rodzajów hostingu, w tym: Shared Hosting (współdzielony hosting), VPS Hosting (Virtual Private Server Hosting), Dedicated Hosting (hosting dedykowany), Cloud Hosting (hosting w chmurze)
Doradzimy i wycenimy
Pola wymagane
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.