Domena krajowa .pl

 

12 zł + VAT
(cena obejmuje 1 rok przy pierwszej rejestracji)

Domeny internetowe

WebReklama oferuje bezpośredni zakup i rezerwację domen Nask (krajowe .pl, europejskie .eu, funkcjonalne: .com.pl, .org.pl regionalne: .waw.pl, .katowice.pl itp). Mamy atrakcyjne ceny, a nasz system rejestracji jest szybki i prosty w użyciu.

Domena internetowa to adres, pod którym dane usługi (strony WWW, konta e-mail, serwery FTP) są dostępne w Sieci. Stanowi więc ona niepowtarzalny identyfikator, odróżniając określone zasoby i pozwalając w prosty sposób do nich dotrzeć.

Możesz u nas tanio kupić nowe domeny oraz opłacać abonament za domeny wcześniej zarejestrowane w innym miejscu. Automatyczna rezerwacja domeny w NASK, błyskawiczna rejestracja, niskie ceny to główne atuty naszej oferty.

Nasza firma proponuje dodatkowo wsparcie i pomoc techniczną dla osób, które nie mają cierpliwości bądź nie wiedzą jak sobie poradzić z zakupem i rejestracją domeny.

Przed wysłaniem zamówienia proszę się zapoznać z regulaminem NASK

Chętnie doradzimy i pomożemy w trudnym wyborze domeny. To nic nie kosztuje, co najwyżej kilka minut cennego czasu.

Zapraszamy na internetowe zakupy.

WebReklama gwarantuje Państwu pomoc techniczną

Jeżeli chcesz sprawdzić właściciela domeny przejdź do strony zapytań protokołu WHOIS.

Dodatkowe informacje

Domenty internetowe - najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Co to jest domena internetowa?
Domena internetowa jest unikalnym, przyjaznym dla człowiekiem adresem, który służy do identyfikacji i lokalizacji zasobów w Internecie (strona internetowa, poczta).
Gdzie można zarejestrować domenę?
Domeny internetowe można zarejestrować w różnych firmach, nazywanych rejestratorami domen. Rejestratorzy domen są upoważnieni do zarządzania i rejestracji domen w określonych rozszerzeniach. Jednym z rejestratorów domen jest WebReklama.
Jak sprawdzić czy domena jest wolna?
Aby sprawdzić, czy domena jest wolna, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na stronach internetowych rejestratorów domen np. bezpośrednio na stronie webreklama.pl
Jak sprawdzić kto jest właścicielem domeny?
Aby sprawdzić, kto jest właścicielem konkretnej domeny, możesz skorzystać z usług WHOIS. WHOIS to publiczna baza danych zawierająca informacje na temat zarejestrowanych domen.
Co to jest NASK?
NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) to organizacja zajmująca się zarządzaniem polską domeną narodową ".pl" oraz rozwojem infrastruktury sieciowej w Polsce. Jest to instytucja non-profit, która pełni rolę zarządcy krajowego rejestratora domen internetowych dla rozszerzenia ".pl". Współpracuje z rejestratorami, którzy są upoważnieni do rejestracji domen w imieniu użytkowników. Jednym z takich rejestratorów jest WebReklama.
Z czego zbudowana jest domena?
Domena składa się z dwóch podstawowych elementów: nazwy domeny i rozszerzenia domeny. Połączenie nazwy domeny i rozszerzenia tworzy pełny adres internetowy, który identyfikuje konkretną witrynę lub usługę w sieci. Przykładowo, "przyklad.pl" jest pełnym adresem domeny, który wskazuje na witrynę o nazwie "przyklad" z rozszerzeniem ".pl".
Co to jest subdomena?
Subdomena jest częścią pełnej domeny internetowej. Jest to hierarchiczne rozszerzenie domeny, które jest umieszczone przed główną nazwą domeny. Subdomena jest używana do dalszej specyfikacji lub segmentacji obszaru witryny internetowej. Przykładem subdomeny może być "blog.przyklad.pl", gdzie "blog" jest subdomeną. W tym przypadku, "przyklad.pl" jest pełną domeną, a "blog" jest subdomeną.
Doradzimy i wycenimy
Pola wymagane
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.