Druk wielkoformatowy i usługi poligraficzne

Druk wielkoformatowyOferujemy wiele typów wydruków, od wizytówek i ulotek po banery i inne wydruki wielkoformatowe. Zaopatrujemy firmy w najbardziej potrzebne drukowane materiały reklamowe.

Materiały poligraficzne takie jak ulotki, wizytówki, różnego rodzaju foldery stanowią podstawową formę reklamy każdej firmy, która chce zaistnieć w świadomości swoich potencjalnych klientów. Druk na wysokiej jakości papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość, przez długi czas będą promocją usług i towarów. Do wyboru różne formaty, nakłady oraz uszlachetnienia takie jak np. lakier dyspersyjny lub folia błysk i mat, co nadaje wydrukom specyficzny i elegancki charakter.

Wydruki wielkoformatowe są naszą specjalnością. Proponujemy druk dwoma metodami – solwentowy na materiałach winylowych, foliach i papierze oraz termotransferowy na materiałach tekstylnych. Banery reklamowe typu frontlight są najbardziej popularną i najtańszą reklamą outdoor'ową. Wydruki na tekstyliach, to nie tylko flagi reklamowe, lecz również nadruk na innych materiałach poliestrowych jak: sztuczna satyna, jersey, czy impregnowany poliester. Najczęstsze zastosowania wydruków tekstylnych to flagi i banery, ale mogą to być również obrusy, zasłony, wstęgi, a nawet odzież reklamowa w zależności od pomysłu.

Oprócz typowych wydruków proponujemy również systemy ekspozycyjne takie jak roll-up'y i windery. Łatwe w montażu i transporcie roll-up'y pełnią doskonałą formę reklamową na targach i eventach. Dostępne w kilku rozmiarach, również w podwójnych kasetach umożliwiających ekspozycję wydruku po obu stronach.

Do zewnętrznych zastosowań proponujemy flagi reklamowe na masztach przenośnych. Do wyboru są dwa wzory (full i half) w kilku rozmiarach. Wymiary flag i masztów mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.