Folie samoprzylepne - do różnych zastosowań - bogaty wybór

Folia samoprzylepna

Oferujemy Państwu wydruki na czterech rodzajach folii. Samoprzylepna: może być biała lub przezroczysta, matowa lub błyszcząca i służy najczęściej do naklejania na tablicach reklamowych, ściankach wystawienniczych, standach itp. Samoprzylepna przezroczysta: bez poddruku, białe elementy są niewidoczne na wydruku. Folia one way vision — przeznaczona specjalnie do aplikacji na szybach. Dzięki perforowanej powierzchni światło przenika z obszaru oświetlonego do ciemniejszego.

Od zewnątrz widoczna jest grafika umieszczona na wydruku, z drugiej struktura siatki, która nie ogranicza jednak widoczności. Możemy także zaproponować wydruk na poliestrowej folii backlight do podświetleń, która posiada z jednej strony warstwę kleju, dzięki czemu można ją nakleić na szybę, pleksi lub inną gładką powierzchnię.

Wydruki na tych materiałach są bardzo dobrej jakości. Folia może być dodatkowo zalaminowana, aby przez długi czas służyła jako reklama.

 

folie reklamowe
Rodzaj materiałuCena za 1m2 [zł]*
0-3 m23-10 m2>10 m2
folia samoprzylepna605550
folia one way vision958883
folia samoprzylepna do podświetleń888480
folia samoprzylepna przezroczysta605550
folia z usuwalnym klejem656055
folia z szarym klejem656055
*do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: WebReklama Marek Goplański 03-741 Warszawa ul. Białostocka 24 lok.111

Pola wymagane
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.