Flagi reklamowe, windery z masztem i podstawą

Winder w pięciu krokach:

Wybierz rozmiar windera

Wybierz rozmiar windera

Wybierz podstawę

Wybierz podstawę

Prześlij projekt lub zleć go naszym grafikom

Prześlij projekt lub zleć go naszym grafikom

Wybierz formę dostawy

Wybierz formę dostawy

Odbierz przesyłkę i zmontuj winder

Odbierz przesyłkę i zmontuj winder

4 zalety windera reklamowego:

  • świetna forma reklamy, pozwalająca na wyróżnienie się w przestrzeni publicznej,
  • szybki montaż i demontaż,
  • łatwy transport (są dostępne dedykowane torby do przenoszenia i transportu),
  • wysoka trwałość na lata (flagę można prać w pralce, w niskiej temperaturze)

 

Winder Czarny Groń


Dostarczamy windery reklamowe z nadrukami w super cenie i świetnej jakości. Specjalizujemy się w tym od 2004 r. Ekspresowa realizacja, wysyłka i możliwy odbiór w Warszawie. Również zajmujemy się tworzeniem grafik reklamowych. Kompleksowa realizacja winderów i flag z nadrukiem od A do Z.

Windery i flagi reklamowe z nadrukiem to nowoczesna i atrakcyjna forma reklamy w przestrzeni publicznej. Stosowana od wielu lat w przypadku dużych firm, jako narzędzie do kształtowania pozytywnego, wizerunku na targach, eventach. Również firmy o zasięgu lokalnym jak choćby sklepy, restauracje, firmy usługowe często ją wykorzystują jako formę wyróżnienia się wzdłuż ciągów handlowych.

Każdy winder reklamowy jest wykonany z najlepszych materiałów. Dotyczy to zarówno samej flagi, jak i masztu oraz podstawy. Dzięki sprawdzonym dostawcom materiałów jesteśmy w stanie zagwarantować klientom najlepszy stosunek jakości do ceny, tworząc windery i flagi na lata.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu winderów reklamowych już od 2004 r. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór flag o różnym zastosowaniu, wymiarze i kroju. W zależności od modelu charakteryzują się różnym kształtem i powierzchnią.

Wielkości – wysokości winderów

Wysokości winderów zaczynają się od 2.1 m. Kończą się na wysokości prawie 5m. Nie trzeba wspominać, że tak wysoka flaga pozwala wyróżnić firmę przez co w przestrzeni publicznej widoczna jest już z daleka.

 

Rozmiary od 2,1 do 4,9 m wysokości

Winder z nadrukiem to Twoja powierzchnia reklamowa

Praktycznie cała powierzchnia windera jest nośnikiem reklamowym. To na niej dokonuje się nadruku przesłanej grafiki lub zleconej do stworzenia przez dział Graficzny WebReklamy. Powierzchnia zależy od wysokości flagi oraz jej kroju. Flagi Pro mają jedną z większych powierzchni, ponieważ materiał ma kształt prostokąta, nieco mniejsze mają full, bo mają one obłe krawędzie, podobnie jak slim oraz half, który ma kształt „łezki".

 

 

Trwałość winderów

Windery i flagi z nadrukami są wykonane z materiałów, pozwalających na ich stosowanie na zewnątrz pomieszczeń. Są odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo możliwość prania flagi pozwala na zachowanie jej stanu.

 

Żywe kolory na trwałym materiale

Windery Full Mini

Materiał – z czego jest wykonany winder?

Flaga w winderze wykonana jest z poliestru, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne jak słońce, deszcz, wysokie oraz niskie temperatury. Materiał ten pozwala na wykonanie trwałego nadruku. Pozostałe części to maszt- który jest wykonany z włókna szklanego i części z aluminium.

 

 

Cena windera – ile kosztuje?

Ceny winderów są zależne od typu, wysokości, podstawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony cennik winderów i flag z nadrukiem.
Realizacja od A do Z – jeśli zależy Ci na szybkim wykonaniu zlecenia, nie czekaj dłużej. Już teraz skontaktuj się z nami: mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Pomożemy Ci na każdym etapie zamówienia.

Pytania i odpowiedzi:

 

Jak zamówić winder lub flagę z nadrukiem?

Wystarczy wybrać na stronie internetowej winder, podstawę a następnie przesłać projekt. Jeśli nie ma projektu, to można zlecić jego przygotowanie naszym grafikom. Zlecenia przyjmujemy przez pocztę elektroniczną.

 

Ile trwa realizacja zamówienia na winder lub flagę z nadrukiem?

Standardowo realizacja windera trwa 4-5 dni roboczych. Do tego trzeba doliczyć czas niezbędny do wysyłki.

 

Co można nadrukować na flagę?

Na flagę lub winder można nadrukować praktycznie wszystko. Biorąc jednak pod uwagę, że winder jest narzędziem promocyjnym stosowanym na zewnątrz pomieszczeń i oglądany z większych odległości zalecamy nadruk logo, dużych napisów i tła obejmującego kolorystykę firmową.

Pytania i odpowiedzi

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.