Google adwords

WebReklama jest oficjalnym partnerem Google.

Co to jest Google AdWords?

Google AdWords jest oferowaną przez Google usługą polegającą na wyświetlaniu w wyszukiwarce reklam Twojej firmy na specjalnie wygospodarowanej przestrzeni reklamowej. Niewątpliwą zaletą tej formy reklamy jest możliwość trafienia bezpośrednio do zainteresowanego daną ofertą potencjalnego Klienta. Dzięki temu, że Twoja reklama dociera do użytkowników właśnie przeszukujących Internet w celu odnalezienia oferowanych przez Ciebie usług, jest bardzo efektywna i daje zauważalny niemal od razu wzrost obrotu.

Reklamodawca wybiera słowa kluczowe, mające spowodować wyświetlenie się reklamy, a płaci tylko za kliknięcie w odnośnik do naszego serwisu. Google AdWords to niezawodny i szybki sposób na skuteczną promocję w Internecie. Reklamy Google docierają codziennie do ogromnej grupy docelowej wśród użytkowników produktów firmy Google. Twoja reklama wyświetla się na stronie wyników wyszukiwania obok lub ponad wynikami organicznymi, dzięki czemu jest widoczna dla osób zainteresowanych dokładnie tym, co oferujesz.

Zastanów się, jaka to wspaniała perspektywa- miliony internautów przeszukujących zasoby sieci w poszukiwaniu Twojej oferty. czy to nie brzmi wspaniale?

Reklama AdWords Google jest wypróbowaną metodą promocji usług w Internecie, popularną i niezawodną dzięki mechanizmowi wyszukiwania po słowach kluczowych. Dociera tylko do osób zainteresowanych, co znacząco zwiększa prawdopodobieństwo konwersji zwykłego gościa Twojej strony na Twojego nowego Klienta.

Nasza oferta zawiera pełną obsługę Państwa kampanii reklamowych w Google. Zajmiemy się wszystkim, od obsługi technicznej po rozliczenia.

Przyszykujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę kampanii Google AdWords

Należałoby jeszcze powiedzieć parę słów na temat opłacalności kampanii reklamowej Google AdWords. Nie musisz obawiać się nadzwyczajnych kosztów, które przerosną Twoje możliwości. Możesz zaplanować swój budżet, a my będziemy pilnować Twojej kieszeni i dbać o wszystkie kwestie techniczne związane z obsługą Google AdWords. Nasze doświadczenie plus wysoki wskaźnik popularności produktów Google pomogą Ci dotrzeć do setek tysięcy zainteresowanych Twoją ofertą Internautów! Każda złotówka wydana przez Ciebie na kampanię w Google.pl zbliża Twoją firmę do sukcesu. Osiągnij go z nami.

Niezależnie od tego, czy adres Twojej strony dzięki naszemu pozycjonowaniu pojawi się na liście wyników organicznych, reklama w Google AdWords pomoże Twoim przyszłym Klientom trafić pod właściwy adres- Twój adres.

Zdarza się, że odbiorcy niechcianych reklam nabywają awersji do zbyt agresywnie promującej się firmy i kiedy w przyszłości będą potrzebować oferowanych przez nią produktów, zwrócą się do konkurencji. Z Google AdWords unikniesz tego rodzaju marketingowych nieporozumień, ponieważ Twoją reklamę zobaczą tylko użytkownicy zdecydowani na konkretny typ usług.

Dlaczego właśnie link sponsorowany?

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami po otwarciu strony nasz wzrok "wędruje" w miejsca znajdujące się niewiele w lewo od geometrycznego środka monitora, oraz bardziej skrajnie na prawo- czyli dokładnie tam, gdzie znajdzie się nasz link sponsorowany. Łatwo zauważyć, że pierwsze 3 pozycje wyników wyszukiwania są "najcenniejsze". Dodatkową zaletą jest też pewność, że reklama ta wyświetlać się będzie na tej samej, stałej pozycji na każdej ze stron wyszukiwania.

Proponujemy także wykorzystanie wydajnego i przejrzystego systemu monitorowania ruchu na stronach GoogleAnalitycs. Ogromna ilość opcji, bogactwo wskaźników określających szczegóły ruchu na Państwa witrynie pozwolą dokładnie określić, jakie działania należy podjąć, aby zwiększyć zainteresowanie stroną.

Z przesyłanych szczegółowo raportów można dowiedzieć się o sposobie korzystania użytkowników ze strony oraz opracować opłacalną strategię marketingową.

Dzięki temu można uzyskać jeszcze więcej informacji na temat użytkowników i ich sposobu interakcji z witryną.

Zintegrowany system reklam w Google to maksymalny zysk, minimalny koszt, ogromny zasięg i pełna kontrola. Powiedzieliśmy już o zysku, powiedzmy teraz o praktycznie nieograniczonym zasięgu Twojej reklamy. Załóżmy, że nie chcesz promować swoich usług na całym świecie- co jest jak najbardziej możliwe!- a zamiast tego interesuje Cię skonkretyzowany rynek lokalny. Dzięki opcji kierowania reklamy na język lub obszar geograficzny, wyświetli się ona tylko tym użytkownikom, którzy łączą się z Internetem z danego miejsca na świecie. Jesteśmy także w stanie pomóc Ci zorganizować międzynarodową kampanię reklamową w wielu językach. Dotrzesz do maksymalnej grupy zainteresowanych Twoją ofertą.

Jeżeli, tak jak my, jesteś pod wrażeniem możliwości, jakie rysują się dzięki zastosowaniu Google AdWords, skontaktuj się z nami, żeby skutecznie i profesjonalnie wdrożyć najlepszą kampanię reklamową w sieci. Jeśli natomiast nie jesteś jeszcze ostatecznie przekonany, zadzwoń do naszych konsultantów. Bądź lepiej widoczny, bądź bezkonkurencyjny.

Najlepsza reklama stron internetowych, to taka reklama, która trafi bezpośrednio do zainteresowanego jej treścią odbiorcy. Ceny boksów wahają się zależnie od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na naszą kampanię reklamową. Nie możesz przekroczyć ustanowionego przez siebie budżetu- wydasz na reklamę tyle, ile sam chcesz. Tworzenie reklamy w Internecie to nie tylko strona www. Zobacz cennik Google AdWords, żeby przekonać się, ile możesz zyskać. Możesz zajmować się kampanią sam, a możesz zlecić nam prowadzenie reklamy.