Designerska strona www w nowoczesnym stylu.

Aleja Piękna to miejsce w Warszawie, całkowicie poświęcone dbaniu o wygląd i urodę. Jest tam fryzjer damski i męski oraz wysokiej jakości gabinet kosmetyczny, oferujący zabiegi dla pań oraz panów.

Gabinet działa już od wielu lat i przez ten czas zyskał rzeszę zadowolonych i wiernych klientów. Większość osób przychodzi tam regularnie aby na co dzień wyglądać pięknie, młodo i móc wyeksponować swoje walory urody. Również wiele osób korzysta z usług salonu przed ważnymi wydarzeniami (ślub, wesele, studniówka, imprezy rodzinne, sylwestry) kiedy liczy się niecodzienny „look" i zrobienie na innych pozytywnego wrażenia.Wersja responsywna strony www

Z Aleją Piękna współpracujemy od wielu lat. Dla studia urody pierwszą witrynę internetową wykonaliśmy kilka lat temu. Cieszy nas to bardzo, że klientka zadowolona z Web-CMS'a i strony www również i tym razem zgłosiła się do nas z prośbą o remake witryny.

Założenia były jasne. Strona ma być nie tylko całkowicie zmieniona jeśli chodzi o szatę graficzną ale i nowoczesna. Ma wykorzystywać większość najnowszych technologii jeśli chodzi o wygląd, interakcje z użytkownikiem oraz być dostosowana do ekskluzywnego charakteru gabinetu.
Aby sprostać tym wymaganiom postawiliśmy na obrazowy charakter strony. Pojawiają się tam liczne zdjęcia o dużej wielkości, które wraz z treścią wyglądają jak slajdy. Każdy slajd to inny przekaz i inna informacja. Żeby nie zaburzać „slajdowego" wyglądu strony wykorzystaliśmy tzw. hamburger menu. Rozwija się ono po kliknięciu w przycisk.
Kolory strony nawiązują do identyfikacji wizualnej salonu urody. Na stronie przeważają więc różne odcienie bieli, brązu.
Ważnym elementem jest przycisk rezerwacji, który znajduje się w widocznym miejscu przy dolnej krawędzi ekranu. Przekierowuje on do zewnętrznego systemu umożliwiającego umówienie się na wizytę w gabinecie.

Tworząc tę stronę od początku postawiliśmy na jej pełną responsywność. Wynika to z faktu, że większość internautów korzysta z urządzeń takich jak smartfon i tablet. Stworzenie tak skomplikowanej pod kątem graficznym strony w wersji mobilnej, szczególnie zawierającej wiele elementów interakcyjnych było nie lada wyzwaniem. Nasi programiści sprostali temu w 100%. Strona wyświetla się dobrze nie tylko na komputerze stacjonarnym ale i smartfonach. Pomimo małej powierzchni ekranu smartfonów jest intuicyjna i łatwa w nawigowaniu, a przy okazji zachowuje swój charakter.


Efekty prac naszego zespołu analitycznego, graficznego, programistycznego można podziwiać w portfolio stron www.