Strona www dla firmy awiacyjnej

Strona internetowa w wersji mobileW dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawa działalności każdej firmy. Pozwala nie tylko zaprezentować ofertę ale i często staje się też narzędziem do kreowania wizerunku. Naszym ostatnim klientem jest firma z branży awiacyjnej - General Aviation Systems. Zajmuje się wynajmem śmigłowców oraz samolotów turbośmigłowych, odrzutowców wraz z pilotem i pełną obsługą. W przypadku strony internetowej celem firmy było pokazanie swojej wyjątkowości i wyróżnienie się na tle konkurencji. Głównym kolorem jest beżowy podkreślający charakter marki premium, który odbiega od szeroko przyjętej kolorystyki branży lotniczej, gdzie króluje kolor niebieski i granatowy.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne to strona internetowa powstała na systemie Web-CMS, którego jesteśmy producentem i autorem. Ze specjalnych modułów wykorzystano Ofertę, gdzie prezentowana jest podniebna flota firmy. Tam znajdują się zarówno oryginalne zdjęcia jak i dane techniczne poszczególnych statków powietrznych. Serwis internetowy zawiera też wersję językową angielską gdyż gros użytkowników to klienci obcojęzyczni.

Biorąc pod uwagę dzisiejsze wymagania nie mogło oczywiście zabraknąć intuicyjnej i szybko ładującej się wersji mobilnej. Dzięki temu oferta firmy świetnie się prezentuje nie tylko na desktopach ale i na smartfonach oraz tabletach.

Jeśli szukasz powietrznej taksówki to zapraszamy do skorzystania z usług General Aviation Systems, a jeśli chcesz zobaczyć jak powstawał concept i kreacja graficzna dla strony to warto odwiedzić nasze portfolio stron www.