Nowoczesna strona w eleganckim stylu.

S&I DESIGN, to firma specjalizująca się w modernizacji pojazdów. Jej głównym atutem jest dbałość wykonania najmniejszych elementów oraz projekty, które sprawią, że twoje auto będzie nie do poznania.
Strona internetowa www dla SI Design

Firma działa na rynku od kilku lat, tworząc unikatowe projekty wnętrz, na różne potrzebny,
dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz samego designu można także znaleźć w ofercie wiele innych usług, w korzystnych cenach.
Naszym zadaniem było stworzenie strony, która w prosty i przejrzysty sposób przedstawi potencjalnym klientom możliwości SI Design.
Zadanie nie było łatwe, z racji tego, że firma ma bogate port folio swoich prac,
przez co niełatwym zadaniem było wybrać tylko kilka z nich, które zostaną wyeksponowane na stronie głównej.
W tym celu postanowiliśmy skupić się głównie na ww. wizualizacjach oraz ich cenowym przedstawieniu w ofertach. Kolory eleganckie i przejrzyste miały na celu pozostawić całą uwagę pracom,
które interesują klientów najbardziej, a zarazem odzwierciedlają klasę, którą cechuje się sama firma.

Strona jest w całości responsywna. Budowa strony, która będzie dopasowana do wszelkich urządzeń, wynika z faktu, iż coraz więcej ludzi korzysta z internetu, właśnie na smartfonach oraz tabletach.
Wszystkie możliwości strony, które są dostępne na standardowych urządzeniach tj. komputerach i laptopach, dzięki naszym programistom są także możliwe w obsłudze na telefonach komórkowych, dzięki czemu niezależenie od tego, w jakim miejscu znajdzie się nasz klient i w jakiej potrzebie, będzie miał dostęp do serwisu i jego usług przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, cztery dni w tygodniu. Wszystko to dla wygody naszych klientów.

 

Efekty naszej pracy i jej wizualizacja, dostępna jest portfolio stron www.