Martwe Konta Bankowe - Żywy problem

Mamy przyjemność prowadzić obszerną kampanię reklamową dla Polskiego Banku Informacji o Spadkach S.A., firmy założonej przez ekspertów z dziedziny prawa i bankowości, w celu pomocy spadkobiercom oraz potencjalnym spadkobiercom odzyskania pieniędzy przetrzymywanych przez banki i inne instytucje finansowe. Konta, na których przetrzymywane są takie środki nazywane są często Martwymi kontami Bankowymi. Są to konta należące przeważnie do osób zmarłych, które nierzadko posiadały takie konta/lokaty, do których wraz ze śmiercią spadkodawcy prawa przejmują ich spadkobiercy. Niestety Banki nie są zobligowane do informowania o istnieniu takich kont ich prawowitych właścicieli.

 

Nasza współpraca z PBIOS obejmuje bardzo szeroką gamę działań reklamowych. Wykonaliśmy szereg projektów identyfikacji firmowej. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy między innymi materiały takie jak: Logo, księga znaku, koszulki reklamowe, wizytówki, flagi reklamowe typu winder, papier firmowy, responsywna strona internetowa, billboardy, ulotki reklamowe...


Te i inne realizacje można zobaczyć poniżej, zachęcamy także do odwiedzin strony internetowej www.MartweKontaBankowe.pl, na której można dowiedzieć się więcej o działalności firmy.

 

Materiały reklamowe

 Podgląd Strony Responsywnej

Reklama