Moduł - Pracownia Rysunku

Kolejną nowoczesną witrynę wykonaliśmy dla firmy MODUŁ, Pracowni Rysunku która istnieje od 1997 roku.


Pracownia oferuje profesjonalne kursy rysowania oraz malarstwa osobom, które przygotowują się do do egzaminów na studia na Wydziały Architektury w całej Polsce, a także hobbystom i wszystkim miłośnikom sztuki. MODUŁ organizuje także dla swoich uczniów warsztaty wakacyjne oraz letnie wyjazdy plenerowe zagraniczne i krajowe.


Oprawa graficzna strony www.rysunek-architektura.pl jest dedykowana dziedzinie jaką zajmuje się firma. Layout utrzymany w klimacie pracowni artystycznej, czytelne zakładki zawierające wszystkie niezbędne informacje dla zainteresowanych ofertą Pracowni. Bogata galeria została podzielona tematycznie lub ze względu na technikę wykonania prac stworzonych przez uczestników kursów.

Dla zdecydowanych na uczestnictwo w kursie został stworzony formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu można szybko i łatwo zapisać się na zajęcia wybierając przy tym preferowaną grupę.

 

Ponadto wszystko to wykonane w technice responsywnej i zaprogramowane w całości w systemie Web-CMS dzięki czemu wszelkie zmiany na stronie są możliwe w dowolnej chwili.