Stworzenie strony dla dewelopera

Mobilna strona internetowa dla firmy deweloperskiej
Strona internetowa Lochowska 36 powstała dla wieloletniego klienta WebReklamy
– dewelopera, który od początku lat 90 z powodzeniem realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Warszawy. Tym razem serwis internetowy miał na celu jak najlepiej przedstawić działanie firmy, jej historię, a przede wszystkim nową inwestycję na warszawskiej Pradze. Elegancja, oraz prostota przykuwają wzrok użytkowników internetu, którzy już po chwili spędzonej na stronie otrzymują wszystkie odpowiedzi na potencjalne pytania dotyczące produktu.

Właściciele poprzez pasję i wieloletnie doświadczenie stworzyli wyjątkowy i nowoczesny projekt, który jednocześnie zachowuje charakterystyczny miejski klimat. Już po wejściu na stronę główną otrzymujemy aktualną ofertę mieszkań, wraz z dopracowanymi wizualizacjami.
Warto dodać, że logo zostało stworzone przez dział graficzny WebReklamy. Powstało w oparciu o charakterystyczne dla Warszawy kroje pisma i równie dobrze kojarzony dla warszawiaków element kaszkietu. Czytelność i intuicyjne ułożenie elementów na stronie internetowej dają możliwość łatwego zapoznania się z informacjami o firmie i jej dotychczasowych działaniach.

Strona www działa w oparciu o niezawodny system Web-CMS, który został dostosowany pod wymagania dewelopera tak aby można było w łatwy sposób zarządzać ofertą mieszkań na stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia wizualizacji strony internetowej lochowska36.pl w naszym portfolio.