Strona www dla wypożyczalni samochodów z modułem ofert i formularzem rezerwacji

Strona internetowa dla wypożyczalni samochodów - widok na laptopieJedna z ostatnich realizacji WebReklamy to stworzenie logo oraz rozbudowanej strony internetowej dla wypożyczalni samochodów. Firma ta nie jest zwykłą wypożyczalnią, bo posiada we flocie tylko auta luksusowe, sportowe - takie jak Mercedes, BMW, Audi, Mercedes AMG czy Porsche Panamera GTS.
System prezentacji oferty wypożyczalni na stronie internetowej
Strona stworzona przez WebReklamę jest przejrzysta i w sposób intuicyjny prezentuje ofertę - konkretne ceny za określone przedziały czasowe, informacje o kaucji, limitach przebiegów, a także umożliwia łatwe wysłanie zapytania lub dokonanie rezerwacji. Kolorystyka została dobrana pod kątem logo i jest białoczarna tak aby podkreślić luksusowy charakter wypożyczalni, a kolorem przełamującym, wyróżniającym jest złotożółty.

Strona posiada moduł języków, przez co treści są dostępne nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Jest to ważne, ponieważ wielu klientów wypożyczalni to osoby z zagranicy.
Dodatkowym modułem są aktualności, gdzie prezentowane są najnowsze informacje głównie o nowych luksusowych samochodach, które już pojawiły się we flocie firmy lub mają się pojawić niebawem.

System do rezerwacji na stronie www

 W stopkę strony została wkomponowana sekcja social media. To właśnie tam znajdują się odnośniki do profilów na Facebooku, Instagramie i kanale Youtube. W topie strony jest umieszczony lanser zwany również sliderem, czyli duży rotujący obrazek, który ułatwia prezentację oferty, a także umożliwia poprzez panel zarządzania na wprowadzanie napisów lub tworzenia linków.
Strona oczywiście jest responsywna, więc wyświetla się poprawnie na smartfonach i tabletach. Do zarządzania treścią został wykorzystany system Web-CMS – pozwala on na samodzielne wprowadzanie zmian bez konieczności ingerencji w kod.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portfolio stron www, gdzie można zobaczyć szczegóły tej realizacji.