Strona internetowa dla DJ-a Gołaszewskiego

Zbigniew Gołaszewski to doświadczony DJ, który od 25 lat zajmuje się prowadzeniem wesel, studniówek oraz eventów firmowych. Jest też konferansjerem i wodzirejem. Prowadzi imprezy nie tylko w języku polskim ale i również w językach: angielskim oraz rosyjskim. Od lat jest związany z klubem Harenda w Warszawie. Prowadził imprezy dla największych firm takich jak: McDonald's, Strabag, McKinsay, a także bale dla Radziwiłłów.

WebReklama zbudowała stronę www, która miała zaprezentować szeroki zakres usług DJ-a Gołaszewskiego oraz pokazać i szczegółowo opisać sprzęt, którym dysponuje (wraz ze specyfikacją). To właśnie doświadczenie, bogata płytoteka, posiadane oświetlenie, nagłośnienie pozwala poprowadzić DJ-owi Gołaszewskiemu praktycznie każdą imprezę na bardzo wysokim poziomie oraz dopasować sprzęt do wymagań klientów a także liczby gości, wielkości sali i charakteru eventu. Stworzyliśmy też logo, które zostało wykorzystane do witryny internetowej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Zbigniewa Gołaszewskiego - profesjonalnego DJ-a na wesela oraz do zapoznania się z szerszym opisem tej realizacji w naszym portfolio.