Strona internetowa dla międzynarodowej korporacji

TURKA Tortilla & Breads to jeden z największych producentów pieczywa doner w Europie. Biorąc pod uwagę popularność dań typu kebab w Polsce na pewno większość z nas miała okazję konsumować produkty tej firmy szczególnie, że oprócz gotowego pieczywa TURKA jest również producentem mąki. Jest nam bardzo miło, że mieliśmy okazję wykonać tak rozbudowany projekt zarówno od strony graficznej jak i programistycznej.

Responsywna strona www - widok na smartfonie
Głównym założeniem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, wyróżniającej się wyglądem oraz dedykowanymi rozwiązaniami, całkowicie dopasowanymi do oferty firmy, jej charakteru i wizerunku.
Jeśli chodzi o grafikę to strona miała być nowoczesna ale bazować na identyfikacji wizualnej producenta. Dlatego na stronie przeważa kolor czerwony, ciemny szary oraz biel. Wysokiej jakości zdjęcia zostały dostarczone przez Turkę i przedstawiają jej produkty. To niewątpliwie dodało stronie szczególnego smaku i charakteru.

Producent postawił na bardzo indywidualne rozwiązania w zakresie wyświetlania produktów, interakcji użytkownika ze stroną, szczególnie dopasowane do jego oferty. Na stronie miała się pojawić sekcja poradnikowa z przepisami jakie można wykonać używając pieczywa Turki. Produkty mają podłączony moduł umożliwiający zaprezentowanie wartości odżywczych w graficzny sposób za pomocą „rosnących wskaźników". Strona zawiera także wiele elementów z zakresu grafiki, UX i interakcji z odbiorcą, które były projektowane specjalnie z myślą o wymaganiach tego Klienta. Są to m.in. zmieniające kolor logo po przewijaniu strony w dół, skokowe przewijanie strony, zaprezentowanie historii firmy na interaktywnej osi czasu gdzie wybranie określonego roku powoduje prezentację na mapie obszarów w Europie, w których firma prowadziła dystrybucję.


Witryna internetowa została oparta o system Web-CMS, który został dostosowany do specjalnych wymagań producenta, tak aby w prosty i intuicyjny sposób można było zarządzać treściami.


Zapraszamy do obejrzenia naszej realizacji a smakoszy tureckich dań szczególnie do odwiedzenia zakładki przepisy.

Jeśli chciałbyś podobną stronę, skonfigurowaną pod Twoją działalność na rynku, skontaktuj się z nami. Próbkę naszych możliwości możesz zobaczyć już teraz, w portfolio stron, oglądając szczegóły realizacji WebReklamy dla TURKA Tortilla & Breads.