Projekt i realizacja strony internetowej dla firmy Verti-Hor

Strona responsywna dla producenta rolet
Strony www z nowoczesnym designemVerti-Hor to producent systemów okiennych od wielu lat specjalizujący się w wytwarzaniu: żaluzji antywłamaniowych, rolet screen, moskitier, markiz oraz żaluzji drewnianych i aluminiowych, rolet przeciwsłonecznych, plis, folii.
Oprócz produkcji Verti-Hor zajmuje się także montażem (w przypadku Warszawy darmowym) oraz serwisem.
Produkty Verti-Hora charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną, przez co są bardzo trwałe, ale i dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Firma zajmuje się nie tylko obsługą dużych zleceń – na terenie całej Polski, ale i pojedynczych realizacji dla osób prywatnych z obszaru Mazowsza, a przede wszystkim Warszawy i okolic. Verti-Hor wykonuje realizacje w takich miejscowościach jak: Legionowo, Piaseczno, Konstancin, Radzymin, Zielonka, Pruszków, Łomianki, Wołomin. Warto dodać, że firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w przypadku realizacji zleceń: żaluzji, rolet i systemów żaluzji antywłamaniowych.Strony z opcją prezentacji produktów


WebReklama dla Verti-Hora wykonała rozbudowaną stronę internetową, która miała być nowoczesna pod kątem wizualnym, prezentować w sposób atrakcyjny produkty firmy, których jest bardzo dużo, a przy okazji być intuicyjna w nawigacji.
W tym celu wykorzystaliśmy klasyczny układ strony z menu w topie i dodatkowymi boxami, gdzie znajdują się produkty podzielone na kategorie: rolety, systemy zewnętrzne, żaluzje, systemy wewnętrzne. Z uwagi na charakter produktów i treści wizualne, stworzyliśmy layout, który będzie dobrze prezentował duże ilości zdjęć wraz z ich opisami. Strona została utrzymana w kolorystyce pomarańczowo- brązowo – nawiązując do logo firmy.
Pozostałe, kluczowe elementy dla strony takiej jak kontakt i adres zostały umieszczone w stopce. Zapraszamy do odwiedzenia strony oraz naszego portfolio i skorzystania z oferty Verti-Hora.