Budowa strony www dla firmy CityClean24 z Warszawy

Czystość formy ... i czystość przekazu na stronie internetowej to nasza działka. Natomiast sprzątanie domu i mieszkania szczególnie jeśli się nie ma na to czasu najlepiej powierzyć specjalistom np. CityClean24. Jest to firma sprzątająca, dla której wykonaliśmy stronę internetową.

Strona www w wersji mobilnej - na ipadzie
CityClean24
to firma sprzątająca
, działająca od wielu lat na terenie Warszawy i okolic. Zajmuje się świadczeniem usług zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań i biur, a także myciu okien i witryn sklepowych, praniem i czyszczeniem zarówno dywanów jak i wykładzin, sprzątaniem poremontowym.
Ostatnio firma też wdrożyła nowe usługi:
-opróżnianie mieszkań i domów czyli kompleksowe pozbywanie się sprzętu RTV i AGD, usuwanie starych mebli i tzw. gratów,
-wywóz złomu;

Strona internetowa do pozyskiwania leadów

Firma z racji, że zamierza prowadzić skoordynowane działania on-line skutkujące pozyskaniem klientów z tego źródła to zleciła nam budowę profesjonalnej strony internetowej. Takiej, która będzie skuteczna zarówno w przypadku reklamy płatnej jak i działań bezpłatnych.


Koncepcja graficzna strony

Do stworzenia konceptu strony internetowej wzięto pod uwagę rozległą ofertę firmy. Aby każda z usług wyróżniała się wizualnie już na etapie nawigacji to na stronie zaproponowano użycie ikonek, które mają skojarzyć się z usługą przez co wybór konkretnej usługi w menu jest łatwiejszy. Na stronie zostały uwypuklone rozmaite formy kontaktu – głównie preferowany przez klientów telefon. Znalazł się on w nagłówku strony.


Mobilna firma i mobilna strona www

Z uwagi na popularność smartfonów i coraz większą liczbę użytkowników oglądających strony na urządzeniach mobilnych zwrócono szczególną uwagę na stworzenie strony mobilnej i łatwość nawigacji na urządzeniach obsługiwanych palcami. Menu wraz z usługami jest widoczne (przewijane), dzięki czemu wyboru usługi można dokonać od razu po wejściu na stronę bez konieczności rozwijania menu (które w wersji mobilnej jest schowane w postaci tzw. hamburgera).

Zapraszamy do obejrzenia realizacji w naszym portfolio stron www, a wszystkich zainteresowanych usługami sprzątania domów i mieszkań do skorzystania z oferty firmy sprzątającej www.CityClean24.pl