Strona internetowa dla MTLS

MTLS Poland to międzynarodowa firma oferująca logistykę, magazynowanie, obsługę celną i portową, a także transport drogowy, kolejowy, lotniczy, morski. Specjalizuje się w destynacjach wschodnio-europejskich, azjatyckich i afrykańskich.
Strona www z efektem paralaksa


Dla MTLS Poland mieliśmy okazję wykonać stronę internetową. Stronę, która będzie elegancka, nowoczesna i w sposób przejrzysty zaprezentuje ofertę firmy.
Aby zachować spójność z identyfikacją wizualną - wykorzystaliśmy kolory logo MTLS, a więc pomarańczowy, granat i szarości. Pojawiają się one w niektórych elementach strony np. w przyciskach. Efekt nowoczesności uzyskaliśmy stosując lanser – duży rotujący obrazek na stronie głównej, a także przemieszczające się tło – samolot – zmieniający swe położenie wraz z przemieszczaniem się pionowym strony (efekt paralaksy).
Oferta firmy aby była czytelna została zaprezentowana w boksach na stronie głównej. Boksy oprócz napisów mają tło obrazkowe, przez co mogą w bardziej intuicyjny sposób mogą być odbierane przez użytkowników. Po najechaniu na nie myszką podświetlają się na żółto-pomarańczowy kolor. Strona została opatrzona autorskimi grafikami nawiązującymi tematycznie do branży firmy. Występują one nie tylko na stronie głównej ale i podstronach.

Nowoczesna strona internetowa

Do zarządzania został wykorzystany system Web-CMS. Dzięki niemu poprzez panel administracyjny w sposób łatwy i intuicyjny można zmieniać teksty, obrazki oraz dodawać ofertę.


Strona jest oczywiście responsywna. Wyświetla się więc poprawnie nie tylko na desktopach ale i tabletach oraz smartfonach. Strona z uwagi, że firma jest korporacją międzynarodową i świadczy usługi na całym świecie posiada 4 wersje językowe. Oprócz polskiej są to rosyjska, angielska i francuska.

Efekty naszych prac można obejrzeć w portfolio stron www.