Strona www dla Filini Meble

Strona www na desktopie
Jedna z naszych ostatnich realizacji to strona internetowa dla producenta mebli – Filini. Firma posiada wieloletnie tradycje. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji mebli na wymiar do kuchni, łazienek, sypialni. Filini Meble to światowej klasy wzornictwo, wysokiej jakości materiały i niespotykana trwałość.

Filini strona www - widok responsywny

 

 

 

 Firma zgłosiła się do nas jako do agencji interaktywnej w celu budowy strony internetowej oraz wykonania profesjonalnego rebrandingu. Logo miało zapadać w pamięć, być charakterystyczne i nawiązywać do działalności firmy – czyli produkcji mebli. Witryna internetowa miała w elegancki i przejrzysty sposób zaprezentować produkty i usługi firmy. Przy tworzeniu layoutu dużo uwagi zostało poświęconych doborowi odpowiedniej grafiki tak, aby strona wzbudzała zaufanie i świadczyła o potencjale firmy.
Kolory strony to biel i granat z wykorzystanym do przełamania różem.
Nowa strona www na smartfonie


Od strony technicznej strona została oparta o system zarządzania treścią Web-CMS. Jej budowa jest dostosowana pod kątem łatwego pozycjonowania i szybkiego ładowania. Strona internetowa jest oczywiście responsywna – dzięki czemu produkty Filini Meble można oglądać nie tylko na desktopie, ale i na smartfonach oraz tabletach.
Menu strony zostało uproszczone do minimum, dlatego ma 4 zakładki. Produkty zostały pogrupowane w kategorie i ukryte pod przyciskiem oferta. Taki układ pozwala na intuicyjne korzystanie ze strony przy okazji nie sprawiając wrażenia przytłoczenia nadmiarem treści.
Strona jest wyposażona w specjalny moduł galerii – służący głównie do prezentacji wykonanych realizacji mebli.

Zapraszamy do portfolio naszych strony www.