Serwis www dla producenta systemów do głosowania


Wykonana dla firmy Unicomp, w pełni responsywna strona internetowa z systemem zarządzania treścią.

Wykonujemy strony www dla firm o dowolnej działalności, potrafimy dopasować funkcjonalność naszego systemu CMS do potrzeb KAŻDEGO klienta. Zarówno zawartość merytoryczna jak i rozwiązania techniczne dedykowane są pod klienta indywidualnie. Szata graficzna strony internetowej przygotowywana jest od początku do końca na podstawie wcześniejszych ustaleń i upodobań klienta. Nadajemy stronie wyjątkowy i niepowtarzalny charakter dzięki nieszablonowemu procesowi kreowania serwisu i dzięki ciekawym pomysłom.

 

Nowoczesne strony internetowe dla firm.
Wykonywane przez nas strony responsywne potrafią dopasować się do dowolnej rozdzielczości.

strona responsywna na telefonie i pc

W myśl zasady: Klient ma zawsze ostatnie słowo - Każdy stworzony projekt zawsze podlega ocenie klienta i w razie potrzeby ewentualnym korektom. Ponadto nasz system oparty o modułowy schemat budowy, pozwala na rozbudowanie serwisu w dowolnej chwili nawet po odbiorze gotowej strony przez klienta.

 

Wykonujemy strony internetowe w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami.

 

 

Nasz system spełnia wszystkie wymagane standardy, jest kompatybilny z dowolnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi. Pozwala na edycję strony internetowej z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Naszym klientom udostępniamy bezpłatne aktualizacje zainstalowanych modułów w ramach licencji Web-CMS.

Strona na tablety