Web-Start
1800

Strona - wizytówka zawierająca prezentacje firmy i jej ofertę. Możliwość wprowadzenia do 3 podstron (np. O firmie, Oferta, Kontakt). Dodatkowo logo firmy, adres zwykły, elektroniczny

Szczegóły Web-Start
Web-CMS
2500

Strona firmowa, zaawansowany serwis zawierając wszystkie niezbędne funkcje - wersje językowe, galerie, aktualności, rozbudowane menu np: dynamiczne lub rozwijalne. Zdjęcia grafika i animacje, wszystko na życzenie klienta.

Szczegóły Web-CMS
Web-Portal
4500

Rozbudowany serwis z systemem zarządzania treścią Web-CMS, ponad 10 stron, podzielony tematycznie. Wersje językowe, zdjęcia, grafika, na podstronach, dodatkowo animacja w części stałej strony. Możliwość edycji merytorycznej każdej ze stron.

Szczegóły Web-Portal
Web-eCommerce
6000

Wirtualna sprzedaż twoich produktów. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie umożliwiające w łatwy i przyjazny sposób prowadzenie sklepu internetowego. Web eCommerce sklep internetowy: pełna obsługa z poziomu przeglądarki, zabezpieczenia ssl, wsparcie techniczne, inne na zamówienie klienta.

Szczegóły Web-eCommerce
Web-marketplace
16000

Web-Marketplace to oprogramowanie do stworzenia, prowadzenia, zarządzania wirtualną galerią handlową, targiem, bazarem. Jako firma, która ma doświadczenie we wdrożeniach takich rozwiązań pomagamy szybko i sprawnie uruchomić sprzedaż w internecie

Szczegóły Web-marketplace
Web-CRM
3500

System CRM (Customer Relationship Management) to oprogramowanie służące do zarządzania relacjami z klientem. Posiada funkcjonalności, które mają za zadanie usprawnić pracę w firmie.

Szczegóły Web-CRM
Dodatki do stron w systemie CMS
Web-Mailing
1500

Web-Mailing to profesjonalne narzędzie, które ma na celu uproszczenie wysyłki seryjnej korespondencji e-mail. Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że rozesłanie wiadomości i ofert do dowolnej liczby osób może odbyć się za pomocą jednego kliknięcia!

Szczegóły dodatku
Web-Blog
3500

Jeśli potrzebujesz na swojej stronie pisać artykuły lub aktualności w postaci bloga to nasz system jest doskonały rozwiązaniem. Szybka instalacja i konfiguracja pozwoli dostosować wyświetlanie komentarzy i publikacji wpisów.

Szczegóły dodatku
Web-Forum
4500

Jeśli chcesz na swojej stronie zmieścić forum to polecamy system WebForum. Proste narzędzie do masowej wypowiedzi i komentarzy.

Szczegóły dodatku
Web-News
600

Jeśli chcesz na swojej stronie zamieszczać aktualności i wydarzenia to polecamy system Web-News

Szczegóły dodatku
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.