Cennik stron internetowych

Każdy pakiet może zostać indywidualnie zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb klienta.

 • Web-CMS
  1 800
  Strona firmowa, zaawansowany serwis zawierając wszystkie niezbędne funkcje - wersje językowe, galerie, aktualności, rozbudowane menu np: dynamiczne lub rozwijalne. Zdjęcia grafika i animacje, wszystko na życzenie klienta.
  Więcej
 • Web-Portal
  2 500
  Rozbudowany serwis z systemem zarządzania treścią Web-CMS, ponad 10 stron, podzielony tematycznie. Wersje językowe, zdjęcia, grafika, na podstronach, dodatkowo animacja w części stałej strony. Możliwość edycji merytorycznej każdej ze stron.
  Więcej
 • Web-eCommerce
  3 500
  Wirtualna sprzedaż twoich produktów. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie umożliwiające w łatwy i przyjazny sposób prowadzenie sklepu internetowego. Web eCommerce sklep internetowy: pełna obsługa z poziomu przeglądarki, zabezpieczenia ssl, wsparcie techniczne, inne na zamówienie klienta.
  Więcej
 • Web-Card
  250
  Wizytówka na każdą kieszeń, to ciekawe rozwiązanie na tanią reklamę w Internecie. Jedna strona zawierająca logo firmy, adres zwykły i elektroniczny, dodatkowo zdjęcia lub grafika, prezentacja adresu na mapie.
  Więcej
 • Web-Start
  450
  Strona - wizytówka zawierająca prezentacje firmy i jej ofertę. Możliwość wprowadzenia do 3 podstron (np. O firmie, Oferta, Kontakt). Dodatkowo logo firmy, adres zwykły, elektroniczny
  Więcej
 • Web-Center
  900
  Doskonała reklama twojej firmy w internecie. Strona firmowa zawierająca logo firmy, adres zwykły + elektroniczny, rozbudowane menu z dostępem do siedmiu podstron, treść merytoryczna na podstronach.
  Więcej

Dodatki do stron www w systemie Web-CMS

 • Web-Mailing
  Przykładowa cena: 1200 zł
  Web-Mailing to profesjonalne narzędzie, które ma na celu uproszczenie wysyłki seryjnej korespondencji e-mail. Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że rozesłanie wiadomości i ofert do dowolnej liczby osób może odbyć się za pomocą jednego kliknięcia!
  Więcej
 • Web-Blog
  Przykładowa cena: 1200 zł
  Jeśli potrzebujesz na swojej stronie pisać artykuły lub aktualności w postaci bloga to nasz system jest doskonały rozwiązaniem. Szybka instalacja i konfiguracja pozwoli dostosować wyświetlanie komentarzy i publikacji wpisów.
  Więcej
 • Web-Forum
  Przykładowa cena: 1200 zł
  Jeśli chcesz na swojej stronie zmieścić forum to polecamy system WebForum. Proste narzędzie do masowej wypowiedzi i komentarzy.
  Więcej
 • Web-News
  Przykładowa cena: 500 zł
  Jeśli chcesz na swojej stronie zamieszczać aktualności i wydarzenia to polecamy system Web-News
  Więcej

Dodatki do stron www

Atrakcyjne dodatki do twojej witryny.

Banery technika flash lub gif animowany cena: 250 zł
Logo firmy cena od: 250 zł
Formularze cena: od 70 zł
Statystyki i sondy cena: 90 zł
Księga gości cena: 60 zł
Chat, aukcje cena do uzgodnienia

Przystosowanie strony HTML do wersji responsywnej.
Koszt usługi uzależniony jest od stopnia skomplikowania pierwotnej wersji strony cena od: 500 zł.
Zapytaj o stronę responsywną.

Wykonanie strony w WordPress. System do publikacji artykułów, blog.
Wykonany według autorskiego projektu graficznego cena: 900 zł.

Wykonanie strony w Joomla. Dynamiczny system portalowy z system zarządzania treścią CMS.
Wykonany według autorskiego projektu graficznego cena: 900 zł.

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Ceny stron internetowych różnią się w zależności od użytych w nich technologii. Wykonanie stron dla firm, dużych i rozbudowanych serwisów korporacyjnych, wymaga zupełnie innego podejścia, niż zakładanie strony internetowej małej działalności gospodarczej. Oferujemy projektowanie stron www w Warszawie, tworzymy profesjonalne, a przy okazji tanie serwisy www. Zamieszczony powyżej cennik stron www pozwoli zapoznać się wam z przykładowymi cenami na zrobienie strony internetowej. Każdy projekt strony internetowej jest oryginalny i wykonywany na potrzeby klienta. Oferujemy tanie serwisy www oraz opracowanie strony internetowej w krótkim czasie. Oferujemy zakup strony internetowej, polecamy profesjonalne serwisy www.