Cennik stron internetowych

Web-Start
1800

Strona - wizytówka zawierająca prezentacje firmy i jej ofertę. Możliwość wprowadzenia do 3 podstron (np. O firmie, Oferta, Kontakt). Dodatkowo logo firmy, adres zwykły, elektroniczny

Szczegóły Web-Start
Web-CMS
2500

Strona firmowa, zaawansowany serwis zawierając wszystkie niezbędne funkcje - wersje językowe, galerie, aktualności, rozbudowane menu np: dynamiczne lub rozwijalne. Zdjęcia grafika i animacje, wszystko na życzenie klienta.

Szczegóły Web-CMS
Web-Portal
4500

Rozbudowany serwis z systemem zarządzania treścią Web-CMS, ponad 10 stron, podzielony tematycznie. Wersje językowe, zdjęcia, grafika, na podstronach, dodatkowo animacja w części stałej strony. Możliwość edycji merytorycznej każdej ze stron.

Szczegóły Web-Portal
Web-eCommerce
6000

Wirtualna sprzedaż twoich produktów. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie umożliwiające w łatwy i przyjazny sposób prowadzenie sklepu internetowego. Web eCommerce sklep internetowy: pełna obsługa z poziomu przeglądarki, zabezpieczenia ssl, wsparcie techniczne, inne na zamówienie klienta.

Szczegóły Web-eCommerce
Web-marketplace
16000

Web-Marketplace to oprogramowanie do stworzenia, prowadzenia, zarządzania wirtualną galerią handlową, targiem, bazarem. Jako firma, która ma doświadczenie we wdrożeniach takich rozwiązań pomagamy szybko i sprawnie uruchomić sprzedaż w internecie

Szczegóły Web-marketplace
Web-CRM
3500

System CRM (Customer Relationship Management) to oprogramowanie służące do zarządzania relacjami z klientem. Posiada funkcjonalności, które mają za zadanie usprawnić pracę w firmie.

Szczegóły Web-CRM
Dodatki do stron w systemie CMS
Web-Mailing
1500

Web-Mailing to profesjonalne narzędzie, które ma na celu uproszczenie wysyłki seryjnej korespondencji e-mail. Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że rozesłanie wiadomości i ofert do dowolnej liczby osób może odbyć się za pomocą jednego kliknięcia!

Szczegóły dodatku
Web-Blog
3500

Jeśli potrzebujesz na swojej stronie pisać artykuły lub aktualności w postaci bloga to nasz system jest doskonały rozwiązaniem. Szybka instalacja i konfiguracja pozwoli dostosować wyświetlanie komentarzy i publikacji wpisów.

Szczegóły dodatku
Web-Forum
4500

Jeśli chcesz na swojej stronie zmieścić forum to polecamy system WebForum. Proste narzędzie do masowej wypowiedzi i komentarzy.

Szczegóły dodatku
Web-News
600

Jeśli chcesz na swojej stronie zamieszczać aktualności i wydarzenia to polecamy system Web-News

Szczegóły dodatku

Dodatki do stron www
Atrakcyjne dodatki do Twojej witryny

 

 UsługaCena 
Baner internetowy 250 zł
Logo firmy na potrzeby strony internetowej
od 450 zł
Formularz od 250 zł
Statystyki odwiedzin strony Google Analytics i Search Console
200 zł
Aktualizacje serwisów internetowych 150 zł / h
Założenie i instalacja Google Analytics, Search Console, Tag Manager, My Business 400 zł
Przystosowanie strony HTML do wersji responsywnej Zapytaj o stronę responsywną od 500 zł
Wykonanie strony w WordPress. System do publikacji artykułów, blog. od 2500 zł
Wykonanie strony w Joomla. Dynamiczny system portalowy z system zarządzania treścią CMS. od 2500 zł

 

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Ceny stron internetowych różnią się w zależności od użytych w nich technologii. Wykonanie stron dla firm, dużych i rozbudowanych serwisów korporacyjnych, wymaga zupełnie innego podejścia, niż zakładanie strony internetowej małej działalności gospodarczej. Oferujemy projektowanie stron www w Warszawie, tworzymy profesjonalne, a przy okazji tanie serwisy www. Zamieszczony powyżej cennik stron www pozwoli zapoznać się wam z przykładowymi cenami na zrobienie strony internetowej. Każdy projekt strony internetowej jest oryginalny i wykonywany na potrzeby klienta. Oferujemy tanie serwisy www oraz opracowanie strony internetowej w krótkim czasie. Oferujemy zakup strony internetowej, polecamy profesjonalne serwisy www.

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.