Profesjonalne wsparcie
Twojej firmy

Tworzenie i obsługa
stron www
na najwyższym
poziomie!

Doradzimy i wycenimy
Pola wymagane

Strona internetowa jako doskonała reklama

Reklama w Internecie staje się najlepszą i najtańszą drogą dotarcia do klienta, podnosi prestiż firmy i przynosi jej znaczne dochody..

Zastosowanie zaawansowanych technik internetowych takich jak php, asp.net, javascript, html5, css3, dhtml dają Tobie możliwość doboru odpowiedniej technologii do twojej strony. Sprawiają, że strona jest dynamiczna z efektami dobranymi specjalnie pod twoją stronę. Każda strona jest zgodna z wytycznymi konsorcjum W3C, co zapewnia że strona będzie się wyświetlać poprawnie w każdej przeglądarce.

RWD (Responsive Web Design), czyli responsywna strona internetowa sprawi, że twoja strona będzie dostępna z poziomu komputera, tabletu, czy komórki.

Nasz autorski system cms daje ci pewność, że strona działa szybko i wydajnie. Jest bezpieczna na ataki z zewnątrz. Modułowa budowa CMS daje Ci możliwość rozbudowy strony o dodatkowe moduły. Nasi programiści zaoferują Ci kompleksową optymalizację Twojej strony.

Dlatego też w naszej ofercie proponujemy Państwu zaprojektowanie i wykonanie stron internetowych, umieszczenie na serwerze i rozgłoszenie w sieci.

Każdy klient ma inną specyfikę, potrzeby i możliwości, dlatego też wybieramy najnowsze, najlepsze lub choćby najtańsze technologie.

Reklama w Internecie

Nasze strony są zgodne ze standardami i wytycznymi:

HTML5

Język wykorzystywany do tworzenia i prezentowania stron internetowych www.

CSS3

Język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron WWW

PHP8

Język zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym.

W3C

Organizacja, która zajmuje się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW

RWD

Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki

wysokie zniżki i rabaty

Ceny są negocjowane, udzielamy wysokie zniżki i rabaty.

Kompletnie przeprowadzona kampania reklamowa to własna witryna internetowa. Profesjonalna strona to wizytówka Państwa firmy, która dociera do bardzo szerokiego grona klientów.

WebReklama wypromuje w sieci Państwa stronę www. Jak zaprojektować profesjonalną stronę WWW? Dbamy o Twój wizerunek! Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją.

Zajmujemy się tworzeniem nowych oraz przebudową istniejących witryn internetowych.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej reklamy.

Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatną pomoc techniczną

Każdy projekt strony internetowej jest wykonywany indywidualnie dla potrzeb naszego Klienta. Tworzenie stron internetowych to przede wszystkim ciekawa grafika i czytelność oraz intuicyjność. Oferujemy także hosting w Polsce, serwery w wielu miastach kraju, Warszawa i nie tylko. Każdy design czy layout jest starannie przygotowywany pod kątem Klienta.

Specjalność naszej firmy to robienie stron internetowych, a także grafika komputerowa i marketing internetowy. Projektujemy serwisy www, portale, sklepy internetowe, wdrożenia cms oraz inne rozwiązania i aplikacje internetowe. Z naszą pomocą zakładanie strony internetowej będzie prostsze niż Ci się wydaje. Strona www to nie tylko reklama w Internecie, ale też forma przedstawienia oferty firmy.

bezpłatna pomoc techniczna

Nasz proces projektowy

Jak projektujemy strony WWW? Całość jest procesem, powstałym wskutek wieloletniego doświadczenia

 • Zbieramy oczekiwania i wyznaczamy cele
  Na pierwszej rozmowie dotyczącej strony WWW pytamy kto ma być głównym odbiorcą strony klienta. Zadajemy ważne pytania biznesowe, dotyczące przede wszystkim jaki jest główny cel witryny oraz co klient chciałby osiągnąć. Dodatkowo staramy się poznać konkurencję i prześledzić jej działania. Dotyczy to zarówno konkurencji działającej w internecie jak i off-line.
 • Projektujemy wstępny szkic
  Na tym samym spotkaniu tworzymy wstępną wizję projektu strony WWW. Omawiamy umiejscowienie poszczególnych sekcji strony.
 • projekt graficzny strony WWW
  Tworzymy szczegółowy projekt graficzny strony WWW
  W oparciu o szkic sporządzony na spotkaniu oraz materiały dostarczone przez klienta tworzymy projekt graficzny strony głównej. Do tego celu wykorzystujemy aktualne narzędzia takie jak Adobe XD oraz Adobe Photoshop oraz metodyki projektowe stron WWW w oparciu o przyjazne interfejsy użytkownika i projektowanie responsywne.

  Szkic strony zostaje naniesiony w formie cyfrowej i w tym momencie zawieramy klimat oraz kolorystykę w oparciu o dotychczasową markę (jeśli klient jej nie posiada to pomagamy mu stworzyć nową tożsamość – więcej w sekcji projektowanie logo). Wykorzystując materiały klienta umieszczamy zdjęcia, tworzymy wygląd nagłówków, treści, elementy strony typu punktory, przyciski, linki, karty z aktualnościami bądź galerią.

  Tak przygotowany projekt prezentujemy na spotkaniu bądź wysyłamy mailem na życzenie klienta.
 • Omówienie stworzonego projektu graficznego
  Na tym etapie zapraszamy klienta do naszej siedziby i prezentujemy przygotowany przez nas projekt graficzny. Wraz z prezentacją omawiamy działanie poszczególnych elementów strony. To też jest dobry czas na naniesienie zmian zgodnie z życzeniem.

  Tłumaczymy również np. dlaczego w pewnej sekcji strony stosujemy tylko jeden przycisk, dlaczego menu zostało ułożone w taki sposób, a zakładka kontaktu znajduje się z prawej górnej strony.
 • Projekt strony internetowej zamieniamy w kod
  Po naniesieniu zmian zgodnie z życzeniem klienta zaakceptowany projekt graficzny przechodzi do zamiany na rzeczywistą i działającą stronę WWW. Tutaj też pracujemy nad tym, aby strona prezentowała się znakomicie zarówno na ekranie komputera jak i telefonu komórkowego.

  Dodatkowo programiści optymalizują stronę pod kątem jej szybkości działania.
 • projekt graficzny strony WWW
  Szkolenie z obsługi
  Nasza strona to narzędzie. Teraz wszystko zależy od klienta jak pokieruje marketingiem swojej witryny. Sami możemy pomoc oferując usługę pozycjonowania i reklamy Google Ads.

  A wcześniej pokażemy jak korzystać ze strony za pomocą panelu zarządzania na osobnym szkoleniu. Tutaj klient nauczy się dodawać/usuwać/modyfikować treści, dodawać zdjęcia i tworzyć z nich efektowne galerie, pisać aktualności zawarte na stronie.
 • Wgranie strony na serwer i uruchomienie pod docelowym adresem url
  Kiedy strona internetowa jest już w pełni gotowa czyli posiada docelowe treści można ją publikować. Wtedy dokonujemy przeniesienia jej we właściwe miejsce a więc na serwer, na który jest przekierowana domena. W przypadku kiedy klient nie ma wykupionej domeny to możemy mu w tym pomóc – dobierając odpowiedni adres do prowadzenia jego działalności, lub proponując samodzielny wybór na naszej podstronie do rejestracji domen.

  Jeśli klient nie posiada wykupionego serwera możemy mu zaproponować szybko działający hosting z pełną obsługą administracyjną, pomocą techniczną w bardzo atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na podstronie hosting. Jak widać nasza opieka jest kompleksowa. Klient na każdym etapie jest pod opieką ekspertów – analityków, specjalistów od SEO i reklamy w internecie, doświadczonych grafików, programistów. Zawsze może na nas liczyć.
I to wszystko, życzymy dalszego rozwoju biznesu!Bo sukces klienta to nasz sukces oraz potwierdzenie, że nasza pasja przynosi dobre efekty.
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.