Obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży

Obóz tenisowy dla dzieci - zaproszenie
PROstejov CAMP 2021

Oferta skierowana do zawodników klubów tenisowych oraz niezrzeszone dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Program obozu realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z Polski i Czech.

Treningi będą odbywały się w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kategoriach wiekowych od U10 do U18, składającym się z trzech bloków treningowych:
- poranny blok to zajęcia w grupach i praca nad techniką
- popołudniowy blok zakłada wykorzystanie porannych ćwiczeń w praktyce podczas rywalizacji punktowej oraz treningów zadaniowych
- wieczorny blok to sparingi (singiel/debel/mikst) oraz trening mentalny, warsztaty żywieniowe lub przeznaczony będzie na regenerację

Podczas obozu tenisowego PROstejov CAMP każdy zawodnik uczestniczy w kompleksowym procesie szkolenia przygotowanym przez specjalistów WSG Academy. Poprowadzimy treningi tenisa w poszczególnych kategoriach wiekowych, w tym najmłodszych – kat. pomarańczowej i zielonej. Uczestnikom oferujemy m.in. przygotowanie motoryczne, obiektywizację, sparingi, konsultacje z czeskimi trenerami. Bardzo ważna jest dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa.

Organizator obozu: Warsaw Sports Group

Szczegółowa oferta dostępna na stronie: www.sportsgroup.pl/obozy-tenisowe

Zapraszamy.

Obóz tenisowy dla dzieci Prostejov Hotel Tennis Club

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.