Szkoła tenisa ziemnego

Ogłoszenie - nabór do Akademii Tenisowej WSG Academy

Akademia Tenisowa WSG Academy
to profesjonalna i kompleksowa szkoła nauki gry w tenisa ziemnego i doskonalenia jego techniki.

Tenis na poziomie zawodowym, to jeden z głównych celów stawianych przed Akademią. Profesjonalne szkolenie zawodnicze we wszystkich kategoriach wiekowych, pod okiem wykwalifikowanej kadry, licencjonowanych trenerów, byłych mistrzów Polski, to gwarancja osiągnięcia sukcesu w karierze sportowej, oraz celu, jakim są szczyty rankingów w Polsce, Europie i na świecie.

Szkolenia dla amatorów to treningi typowo rekreacyjne. Nasza szkoła tenisa stwarza warunki i daje szansę każdemu, kto chce spróbować swoich sił na korcie tenisowym. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych. Dla osób, którzy nie wiążą swojej przyszłości z zawodowym tenisem i traktują ten sport jako dobrą zabawę, zajęcia w Akademii Tenisowej są doskonałym wypełnieniem czasu wolnego.

Akademia Tenisowa oferuje zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka gry w tenisa prowadzona jest na różnych poziomach zaawansowania i dostosowana do indywidualnych potrzeb uczestnika zajęć. Organizujemy również inne formy treningu, którymi są pikniki tenisowe, turnieje amatorów i sparingi.

Zapraszamy na naszą stronę www.sportsgroup.pl

 

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.