Reportaż w TVP2

Zespół WebReklamy wziął udział w reportażu realizowanym przez TVP2 w ramach programu "Przystanek Praca". Nasi specjaliści opowiedzieli widzom telewizyjnej "dwójki" w jaki sposób skutecznie wypromować swoją firmę za pośrednictwem najnowocześniejszego, najmłodszego i najszybciej rozwijającego się medium, jakim jest Internet

 

 

Skupiliśmy się na podstawach, jakie każdy zaczynający swoją przygodą z siecią przedsiębiorca znać powinien. Widzom przekazaliśmy elementarną wiedzę na temat domen internetowych, powiedzieliśmy, jak wybrać odpowiednie dla ich potrzeb konto hostingowe, co trzeba zrobić, żeby wystartować w Internecie z firmową stroną WWW.

reportaż tvn

 

Nakręcony materiał można było jakiś czas temu zobaczyć w TVP2, teraz prezentujemy go w naszym serwisie. Może być przydatny wszystkim niezdecydowanym na rozpoczęcie przygody z biznesem internetowym i tym użytkownikom przede wszystkim go polecamy. Warto zapoznać się z korzyściami jakie niesie ze sobą stworzenie strony internetowej firmy i wypozycjonowanie jej na najlepsze dla danej działalności słowa kluczowe.

reportaż tvn

 

Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.