Obwodnica Marek - Trasa S8

 

W naszym kraju coraz popularniejsze i co najważniejsze coraz skuteczniejsze stają się różnego rodzaju akcje społeczne, mające na celu poparcie danej inicjatywy. Jedną z takich akcji prowadzą mieszkańcy Marek i gmin okolicznych, którzy zaniepokojeni ciągłym odkładaniem planów budowy obwodnicy Marek, postanowili poczynić kroki, mające na celu  przyśpieszenie budowy.

W ramach akcji, najbardziej zaangażowani mieszkańcy, uruchomili specjalny serwis internetowy mający na celu popularyzację akcji. Prowadzą internetową petycję, organizują spotkania informacyjne czy nawet nakręcili film, mający na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym problemu obwodnicy.

WebReklama dostrzegając problem jakim jest Obwodnica Marek i ciągłe odkładanie jej budowy, włączyła się do inicjatywy mieszkańców, zostając sponsorem hostingu na którym mieści się oficjalny serwis oraz głównym partnerem technologicznym, czynnie wspierającym tworzenie witryny internetowej akcji od strony technicznej. Nasi specjaliści zajmują się również pozycjonowaniem oficjalnego serwisu akcji.

Korzystając z okazji, pragniemy zaprosić wszystkich chcących włączyć się do akcji "TAK dla Obwodnicy MAREK",  do centrum akcji przy fabryce Komandor - Aleja Piłsudskiego 121C
30 sierpnia  w godzinach 16:00 - 20:00.
Liczymy na Wasze poparcie!

 

 

 

Dowiedz się więcej na stronie:
www.obwodnicamarek.pl