Szukasz skutecznej metody
na zwiększenie sprzedaży?

Przeprowadzimy dla Ciebie dokładną analizę
strategii reklamowej oraz reklamę w Google

Google Moja Firma czyli google Maps i Google+

Google Moja Firma jest to produkt firmy Google stworzony głównie z myślą o firmach lokalnych. Pozwala on na założenie profilu firmy, organizacji lub portalu, z którego informacje będą czerpane do wyników wyszukiwania Google'a i będą prezentowane w różnej formie w wielu produktach (serwisach) Google'a.

Założenie profilu firmy lokalnej (zawierającej adres) powoduje umieszczenie adresu na mapce – Google Maps, wizytówki w sekcji obok wyników wyszukiwania po prawej stronie (pojawia się zazwyczaj jak ktoś wpisze dokładnie nazwę firmy) oraz automatyczne założenie profilu w portalu Google+.

W przypadku reklamy Adwords poprzez połączenie Google Moja Firma z kontem Adwords istnieje możliwość rozbudowania reklamy o rozszerzenie lokalizacji i wyświetlenie tym samym w treści reklamy tekstowej adresu firmy.

Google w celu weryfikacji firmy pod kątem jej faktycznego istnienia wysyła kartkę pocztową z kodem na adres podany w zgłoszeniu. Kartka zazwyczaj dociera w przeciągu 3-5dni. Kod trzeba wprowadzić w panelu Google Moja Firma. Po poprawnym zweryfikowaniu firmy - wizytówka (adres) firmy jest widoczna w produktach Google'a.

Inne zagadnienia związane z tym tematem:
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.